Вхiд
Головна / Суспільство / Фото / Події

На Закарпатті невідомі побили настоятеля храму

30-06-2018, 18:27

На Закарпатті невідомі побили настоятеля храму

У вівторок, 27 червня Свято-Вознесенському храмі села Чорнотисів зібралися односельці, які прийшли помолитися за упокій душі померлого родича. Коли священик, який стояв обличчям до вівтаря, повернувся до парафіян - ті жахнулися: його обличчя було все в синцях, а сам батько Єфрем ледве на ногах тримався.

Про це повідомляють Новини Закарпаття.

Уже відомо, що невідомі жорстоко побили і пограбували настоятеля храму. Люди одразу викликали «швидку», але настоятель храму погодився поїхати з ними в лікарню тільки після закінчення Служби Божої.

Поліцію в той же день викликали. Зайшовши всередину будинку, побачили безлад - ніби хтось щось шукав. Селяни заходили до священика, але на кілька хвилин у справах. Тому ніхто не може точно констатувати, де що лежало, і що саме могли забрати грабіжники.

Багато крові було в спальні і у ванній. Підтвердити, або спростувати факт грабежу батько Єфрем Росоха не може, тому що знаходиться в травматологічному відділенні райлікарні. Розглядали і версію, що, можливо, 78-річний священик впав зі сходів, але вона не підтвердилася - на них крові немає.

«Пацієнт середньої тяжкості. Закрита черепно-мозкова травма з забоєм головного мозку легкого ступеня, забійна гематома обличчя зліва, закриті переломи кістки носа і скулені кістки зліва. Ретроградна амнезія (тобто, пацієнт не пам'ятає, як з ним сталося нещастя). Зараз його стан задовільний », - повідомив лікар травматологічного відділення райлікарні Владислав Сігеті.

За даним фактом відкрили кримінальне провадження. Триває розслідування.

Джерело: Відомості-Україна


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду