Вхiд
Головна / Суспільство

Пересічники готові до хвилі протестів

1-11-2016, 19:47

Пересічники готові до хвилі протестів

Про це на власній сторінці у мережі ФБ доволі емоційно написав Павло Павлов, один з лідерів руху "пересічників" на Срібній Землі (далі - текст оригіналу):

"Наша суперхороша влада почала атаку на авто з іноземною реєстрацією. Сьогодні Москаль прямим текстом нам дав зрозуміти, написавши в інтернеті свою заяву, що Київ його послав на три букви вже вдругий раз. Одним словом - ніхто з простими людьми ні про яке спрощення життя не буде розмовляти.
Порушення діючого законодавства і далі буде тривати та ще й з великим тиском. Ніхто ніяке розтаможку, доступну простій людині, так як це є у країнах європи, робити не буде!!!!!!! І тим самим власники авто на іноземній реєстрації вирішили, якщо якісь собаки режимні зупинять авто на іноземній реєстрації і безпідставно почнуть його забирати, ТЕРМІНОВА МОБІЛІЗАЦІЯ ПО ПЕРШОМУ ТЕЛЕФОННОМУ ЗВІНКУ!!!!!!.
Нагадую, акція непокори розпочинається 12 листопада 2016 р. о 10-00 ранку в Ужгороді на КПП УЖГОРОД. В іших містах, які долучаються до нашої акції, на місці є люди, які вже організувалися і теж вийдуть на БЕЗСТРОКОВУ АКЦІЮ НЕПОКОРИ. Якщо є люди,які не знають до кого і де приєднатися, дзвоніть, по мірі можливості будемо помагати порадами. Для того, щоб ми змогли бистро зїхатись, і заступитись за громадянина, який законно користується своїм майном на теріторії України (т.т авто з іноземною реєстрацією) лишайте свої номера телефонів, можна писати в лічку або звоніть мені 050-3726143"


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду