Вхiд
Головна / Суспільство / Події / Політика

"Боротися з проблемами країни за допомогою лайків", - Порошенко

5-07-2018, 15:02

"Боротися з проблемами країни за допомогою лайків", - Порошенко

У соцмережах користувачі висміяли рекламу президента України Петра Порошенка, яка опублікована на його сторінці в Facebook, в якій він закликає українців боротися з проблемами країни за допомогою лайків.

Про це повідомляє "Країна".

Причиною насмішок стала ідея президентської рекламної кампанії, в якій будь-яка актуальна проблема України супроводжується коротким слоганом, де Порошенко висловлює своє ставлення до неї, після чого слід заклик - "тисни лайк".

Йдеться про те, що таким чином на Банковій вирішили збільшити число передплатників, але збільшилася тільки кількість саркастичних коментарів.

"Виглядає це все так, ніби президент пропонує боротися з корупцією або повертати Крим, розставляючи лайки в Фейсбуці. На що і звернули увагу користувачі. Особливу увагу користувачів привернула публікація з картинкою, на якій зображений український танк, а поверх накладена напис" Жми ворога Лайком ! "Ця публікація спровокувала масу жартів з боку користувачів, а деякі визнали цю рекламу просто дурною", - йдеться в повідомленні видання.

Джерело: Відомості-Україна


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду