Вхiд
Головна / Суспільство / Політика

"Порошенко на словах нібито бореться з Путіним, а на ділі насаджує путінізм", - Саакашвілі

7-07-2018, 20:46

"Порошенко на словах нібито бореться з Путіним, а на ділі насаджує путінізм", - Саакашвілі

Політичний діяч і екс-президент Грузії і колишній губернатор Одеської області Міхаель Саакашвілі заявив, що президент України Петро Порошенко на словах нібито бореться з Путіним, а на ділі насаджує путінізм в Україні.

Про це політик пише на своїй сторінці в Facebook.

"Блокування сайтів без рішення суду, по цидулку будь-якого слідчого СБУ, стане, з одного боку, інструментом придушення інакомислення, а з іншого боку - додатковим джерелом доходів для сбушників. Тому що СБУшники блокуватимуть з надуманих причин найзвичайніші сайти, а потім вимагати гроші з підприємців, щоб їх розблокувати ", - конкретизував Саакашвілі.

З його слів, Мураєв буде безперешкодно транслювати путінську пропаганду і йому за це нічого не буде.

"Тому що він заносить скільки треба і кому треба", - уточнив Саакашвілі, додавши, що якби українці володіли інструментом прямої демократії по швейцарському зразком, зараз не потрібно було б журитися з приводу того, що Порошенко витягає країну в розвинений путінізм.

"Люди просто забрали б законопроект №6688 з Ради на всенародний референдум, проголосували проти нього, а заодно і відправили б здатного путінського учня у відставку разом з усією його зграєю", - уточнив Міхаель Саакашвілі.

Джерело: Відомості-Україна


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду