Вхiд
Головна / Суспільство / Події / Політика

"Порошенко шахрайським способом змінив текст закону про антикорупційне суді", - Шевченко

12-07-2018, 10:08

"Порошенко шахрайським способом змінив текст закону про антикорупційне суді", - Шевченко

Помічник-консультант народного депутата у Верховній Раді Євген Шевченко заявив, що три високопоставлені особи, а саме Голова Комітету Руслан Князевич, спікер парламенту Андрій Парубій і президент України Петро Порошенко шахрайським способом змінили текст закону про Спеціалізованому антикорупційному суді.

Про це Шевченко пише на своїй сторінці в Facebook.

За словами Шевченка політики залишили лазівку, щоб допомогти уникнути тривалого ув'язнення і конфіскації награбованого майна, "таким своїм друзям, як Мартиненко, Насиров, Аваков, Полторак, Охендовський і інші".

"Після розголосу в суспільстві і обурення західних партнерів Порошенко особисто пообіцяв виключити цю норму. На це у клептократів залишилося два дні - сьогодні повинні розглянути поправку до закону в Комітеті, завтра - проголосувати в парламенті. Подивимося, що з цього вийде. І в будь-якому випадку після відсторонення діючого президента від влади належить всебічне розслідування цього ганебного злочину і всі причетні до нього повинні бути суворо покарані, щоб в майбутньому ні в одного найманого народом України чиновника, депутата або през дента навіть думки не виникало вносити зміни в тексти вже прийнятих законів ", - нарікає Євген Шевченко.

Джерело: Відомості-Україна


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду