Вхiд
Головна / Суспільство / Фото / Події / Економіка

У Закарпатті все асфальтові заводи зупинилися

18-07-2018, 12:59

У Закарпатті все асфальтові заводи зупинилися

Голова Закарпатської ОДА повідомив про кризову ситуацію, що склалася на підприємствах з виготовлення асфальту в зв'язку з роботою «Укрзалізниці».

Як Strou.net розповіли в прес-службі Закарпатської облдержадміністрації з посиланням на главу відомства Г.Москаля, підприємства зупинили свою роботу, оскільки постачальник піввагонів на заводи для підвозу сировини наклала заборону на їх поставку. У той же час, основні обсяги сировинної продукції - щебінь та витратні матеріали - завозяться саме залізничними коліями з Вінниччини та Житомирщини.

За останні три роки підприємці відкрили в регіоні майже 20 заводів з виробництва асфальту. Однак в даний момент ці підприємства не можуть продовжувати свою роботу, оскільки позбавлені матеріалів для виробництва асфальту, підкреслили в прес-службі.

Зазначили у відомстві, що подібна ситуація складається не вперше. У 2017 році з тієї ж причини румунської компанії довелося імпортувати дорожчий асфальт зі своєї країни в Закарпатті за допомогою вантажних перевезень, оскільки дороги Виноградівського району потребували термінового ремонту. У поточному - ще одна компанія була змушена також доставляти щебінь через заборону, накладеного «Укрзалізницею».

Сам постачальник вагонів назвав причиною своїх дій відсутність вільних залізничних напіввагонів.

Джерело: https://strou.net


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду