Вхiд
Головна / Суспільство / Фото / Події / Політика

«Закарпаття під прицілом» презентували в Ужгороді

24-07-2018, 15:28

«Закарпаття під прицілом» презентували в Ужгороді

Сьогодні, 24 липня, в Ужгородському прес-клубі відбулася презентація знакового для краю видання, автором якого є відомий письменник та журналіст Олександр Гаврош.

«Закарпаття під прицілом: велика політика довкола маленького краю» - так називається книга, яка вийшла друком у львівському видавництві «Растр-7». За рахунком праця є вже тринадцятою в публіцистичному доробку Олександра Гавроша.

71 публікація автора увійшла до видання на гострі геополітичні теми. Тут ідеться і про відносини краю з іншими державами. Особлива увага у матеріалі зосереджена на фактах двох останніх десятиліть.

На думку автора, актуальність книги зростає й завдяки тому, що на Закарпатті рідко видаються саме журналістські праці, а це відповідно має вплив і на недопрацювання у громадському розвитку області. Олександр Гаврош закликав колег-журналістів писати такі статті, які житимуть не тиждень, а будуть актуальними й пізніше.

У виданні зібрано публікації за 22 роки творчості автора, зокрема, половина книжки складається зі статей, написаних у період війни на сході України.

"Ми живемо в складний час. Сучасна війна триває не тільки на фронті, а й на інших так званих фронтах, які є значно ближчими до кожного з нас", - додав автор і назвав проект громадським та некомерційним.

На презентації також узяв участь видавець Олександр Масляник, відомий у Львові журналіст та літератор, котрий народився і виріс у Рахові. Він повідомив, що з автором є однодумцями, назвав його постійно "вагітним" цікавими ідеями: "Обкладинка дуже промовиста, снайперський приціл, колір тривожний... Тут - Закарпаття на перехресті цивілізацій, віків, історичних викликів. Багато високого рівня гравців тут описано. Автор збирає інформацію, носить до творчої майстерні, пропускає через серце патріота і холодний розум журналіста і письменника".

Зі слів видавця, Львівська ОДА запевнила, що частина книг (200 примірників) буде закуплена для бібліотек області. До такої ініціативи закликали й Закарпатську ОДА.

Далі презентують "Закарпаття під прицілом" у Рахові, Яремче тощо. Частину примірників відправлять українським захисникам на фронт.

Більш того, у заході взяв участь керівник фонду розвитку молодіжних рухів «Вперед» Михайло Дідич, який розповів про Всеукраїнський літературний конкурс та конкурсу плакату до 100-річчя Гуцульської республіки, підсумки яких будуть підбиті восени.

«Закарпаття під прицілом» презентували в Ужгороді


Джерело: https://zak-kor.net


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду