Вхiд
Головна / Суспільство / Події / Політика

Порошенко може не потрапити до другого туру через відсутність зовнішньої підтримки - олігархів

30-07-2018, 20:06

Порошенко може не потрапити до другого туру через відсутність зовнішньої підтримки - олігархів

Український політолог Андрій Золотарьов сказав, що вже перед президентськими виборами почнеться зачистка інформаційного поля. Це буде зроблено з метою придушення опонентів в Адміністрації Президента Петра Порошенка.

Про це політолог заявив в інтерв'ю ГолосUA.

За словами Золотарьова, підопічні Порошенко можуть зробити ставку на регіональних лідерів, так як поточний лідер Президента знижується до 5%.

"Мери міст-мільйонників мають рейтинги в рази перевищують рейтинги політиків національного рівня. Значить, у Порошенка спробують« нагнути »мерів і губернаторів. Буде задіяний адміністративний ресурс і технології соціальної корупції. Для придушення опонентів намагатимуться зачистити інформаційний поле. Зокрема, задіють силові ресурси ", - сказав А. Золотарьов.

До того ж політолог підкреслив, що Порошенко вже прийняв рішення брати участь в президентських виборах, але ситуація ускладнюється через те, що Президент є фігурою з найбільшим антирейтингом і у нього немає зовнішньої підтримки.

 "Зокрема, підтримки олігархів. Все це створює проблеми потрапити Порошенко до другого туру. Можливо, він спробує внести максимальну кількість кандидатів, щоб роздрібнили електорат і він спробує за рахунок адмінресурсу спробує туди проскочить. А там використовувати підкуп виборців, щоб перемогти", - резюмував А. Золотарьов.

Джерело: Відомості-Україна


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду