Вхiд
Головна / Суспільство / Економіка

Чи дійде в Ужгороді до подачі води о 1:00 на добу

3-08-2018, 18:06

 Чи дійде в Ужгороді до подачі води о 1:00 на добу

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» вимагає від КП «Водоканал р .. Ужгорода» погасити заборгованість або знизити власне споживання до рівня оплати

Тенденція до накопичення боргів за спожиту електроенергію КП «Водоканал р .. Ужгорода» триває, що є вагомою загрозою постійній роботі енергосистеми Закарпатській області. З місяця в місяць накопичується заборгованість підприємства перед енергопостачальною компанією за використану електричну енергію, і за станом на 1.08.2018 перевищує 3800000 грн. Тільки з травня по липень приріст боргів становить понад 2 млн грн, а за останній місяць Водоканал розрахувався тільки на рівні 50 відсотків від спожитого.

З огляду на вищевикладене ПрАТ «Закарпаттяобленерго» вимагає:

- оплатити наявну заборгованість в терміни відповідно до чинних договірних умов;

- в разі неможливості погашення заборгованості та відсутності коштів на оплату поточних зобов'язань, вжити заходів відповідно до ч. 9 ст. 26 ЗУ «Про електроенергетику», а саме: знизити поточне споживання електроенергії до рівня величини фактичної оплати за спожиту електроенергію.

Повідомлення про прийнятих КП «Водоканал міста Ужгорода» заходи по зниженню поточного споживання електричної енергії ЗАТ «Закарпаттяобленерго» чекає в термін до 20 серпня 2018 року.

У разі невіполненія цієї вимоги енергопостачальна компанія буде змушена вжити заходів згідно з чинним законодавством. ПрАТ «Закарпаттяобленерго» сподівається, що до введення графіків подачі води не дійде, тим більше, до повного відключення систем водопостачання від електроенергії.

Джерело: http://chas-z.com.ua


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду