Вхiд
Головна / Суспільство / Фото / Події

На старті в Карпатах – екстремали! (ФОТО)

2-11-2016, 12:02

На старті в Карпатах – екстремали!


Навіть закарпатська осіння негода не внесла свої корективи.

Престижні змагання «Karpaty Trophy» на околиці Голубиного – це аматорська першість на мотоциклах, квадроциклах та повнопривідних автомобілях.

Президент офроад-клубу "Діагональ" Дмитро Гісем розказав засобам масової інформації, що змагання, які за традицією пройшли минулого тижня неподалік свалявського села Голубине, поділили на дві групи – туризм і екстрім. Бо що для одних екстрім, то для других туризм, а відтак і навпаки – що для перших туризм, то для других – екстрім.

У "туризмі", який ішов три дні, взяли участь повнопривідні автівки. Перші два дні це були GPS-орієнтування, тим паче, що протяжність траси склала близько 300 кілометрів.
На старті в Карпатах – екстремали! (ФОТО)

– Учасники виїжджали прямо зранку. У них були GPS-координатори, за допомогою яких вони збирали "точки". Після чого спортсмени приїжджали і здавали ці "точки" з спеціальної книжечки, – розповідає пан Дмитро.

У неділю для тієї ж групи була підготовлена ділянка "тріал" – траса зі штучними перешкодами. Паралельно з ними участь у першості брали екстремали. Звісно, техніку до раллі підготували серйозно. Разом із ними змагалися як квадроциклісти, так і мотоциклісти. У них протяжність траси була дещо коротшою – близько 50-60 кілометрів. Гонщики теж збирали "точки", але там треба було прикласти силу та спеціальне обладнання.

Дмитро Гісем також акцентує, що на змагання прибуло 47 екіпажів, серед яких були "туристи", екстремали, квадроциклісти та мотоциклісти. Серед "туристів" – гонщики із Закарпаття, Львівщини, Миколаєва та гості з Угорщини (близько 15 автомобілів).
На старті в Карпатах – екстремали! (ФОТО)

А от серед екстремалів виявилися лише українці, хоча і з різних куточків Західної України (Закарпаття, Чернівці, Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Волинь).

Перше місце у класі "туризм" виборов екіпаж з Ужгорода, друге – угорці, третє – гості з Миколаєва.

Серед екстремалів найкраще себе показали гонщики з міста Ковель (Волинь), друге місце – Кам‘янець-Подільськ, третє – Ужгород.

У окремій гонці на мотоциклах та квадроциклах виграли молоді гонщики з Сваляви, друге-третє місце розділили між собою мукачівські мотоциклісти.

Що сказати про цьогорічні змагання? Проходили вони у неймовірно складних погодних умовах, та все ж присутні були в неабиякому глядацькому екстазі. Такого видовища "на природі", та ще й осінньої пори, не побачиш навіть у кіно. Болото, вода, гливка траса, підйоми, спуски, з‘їзди на обочини – це неповний перелік того, що можна було увидіти на трасі. Деякі автівки так у баюрах буксували, що глина, каламуть повнили увесь салон, але відважні спортсмени навіть і не думали "сходити" із путівця. До останнього долали перешкоди та виборювали нагороди.

Михайло РИШТАЛЬ


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду