Вхiд
Головна / Суспільство / Події

Закарпатські Феї допоможуть малюкам написати листи Діду Морозу

2-11-2016, 17:26

Закарпатські Феї разом із малюками писатимуть листи Діду Морозу


Акція "Стань Дідом Морозом" вп'яте повертається на Закарпаття. Про цьогорічні особливості акції розповіл одна з її організаторок - ужгородка Олена Ярема:

"Так як цього року, відчуваю, буде багато бажаючих, які ще не брали участі у акції, то коротко розповім, як саме все відбуватиметься:

1. За місяць до Новорічних свят ми їздимо до діток (кожного року це інший заклад), які потребують нашої з вами уваги. Разом з ними наші Феї пишуть листи Діду Морозу.
2. Після отримання листів ми створимо у групі альбом з назвою "Листи Діду Морозу 2016", де будуть викладені усі листи з нумерацієїю 1,2,3 і т.д. Також буде викладена інформація до якої дати мають бути готові подарунки та передані нам.
3. Якщо ви хочете взяти на себе лист і підготувати подарунок, то ОБОВ'ЯЗКОВО маєте прокоментувати його, а не тільки покласти лайк. Лише після коментаря "лист мій" він фіксується на певного Діда Мороза.
4. Подарунок має бути запакований у КОРОБКУ та святковий папір. Також він має містити солодощі (на ваш розсуд) та ОБОВ'ЯЗКОВО лист від вас, тобто від Діда Мороза з побажаннями для дитини.
5. Велике прохання, НЕ КЛАДІТЬ У ПОДАРУНКИ ФРУКТИ!!!
6. Зібравши усі подарунки ми їдемо до діток з Дідом Морозом та Снігуронькою, де вони вручають подарунки кожній дитині. ПІсля вручення ми викладаємо світлини наших маленьких мрійників з подарунками відповідно до нумерації листів, щоб кожен з вас побачив дитину, для якої готував подарунок", - розповіла організаторка.

Більш детальнішу інформацію чекайте, як тільки будуть листи.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду