Вхiд
Головна / Суспільство

Стала відома реакція хустян на програму "1+1" про своє місто

2-11-2016, 16:47

Стала відома реакція хустян на програму "1+1" про своє місто


Вчора на телеканалі «1+1″, у рамках телевізійного проекту «Новий інспектор Фреймут. Міста», Україні показали скандальну інспекцію Ольги Фреймут у Хусті.

Слід зазначити, що командою «Інспектора» було справедливо висвітлено усі недоліки у соціальній та інших сферах.

Найбільше дісталося меру В.Кащуку — у майже годинному сюжеті глядачам показали скромну оселю градоначальника, візуалізували поганий настрій пана, що у підсумку вилився у його «та до п..ди мені та Оля», щедрий дарунок молодятам на весіллі. Співставили також його декларацію з наявними благами, словом, від екрана годі було відірватися.

«Дзеркало Закарпаття» вирішило опрацювати та опублікувати враження хустян від побаченого про своє місто на широкому екрані. Бо дискутувати у соцмережі мешканці почали ще під час ефіру, завершили глибокої ночі. Продовжують коментувати і зараз.

Редакція вирішила не втручатися в авторську стилістику, тому публікуємо статуси жителів міста над Тисою без будь-яких редакційних правок.

* * *

Mikhail Boychuk Меня взбесило, что человек Кащук так мерзко и не уважительно отнесся к Ольге, хотя все объективно было, даже она ещё плюсы выявила, но просто представьте, что он тогда о нас думает, о жителях,вот жена Кащука более адекватная и честная показалась, чем он,мэрство ей по наследству передать .

* * *

Анна Бордей Кащук відзначився.

* * *

Федір Алексик Хуст як село, не дуже великий і народ знає все, дивно що він за себе не все пам’ятає . Та і прокуратура ні разу не запросила до себе на коврик .

* * *

Діма Довганич Особливо мені памятається » проспект Кащука» ))))

* * *

Андріана Келемен Да подивилися, були про них поганої думки, а тепер взагалі…….

* * *

Машенька Дмитриевна Шкода…я та людина яка при появі Фреймут і Ревізор програми захищала свое місто..в Вопаку й взагалі..після побачено програми Фреймут..вражена..єліта нашого міста не така вже й хороша..шкода…

* * *

Василь Слава Тобто лавки,, годість міста,, просто привласнила, а якщо по простому вкрали… І якої думкр ви очікуете про місто пісвя відвертої кражі?

* * *

Ágnes Fehér Я бачила красу нашого міста вже давно. Ще в дитинстві. А зараз, на жаль, нічим хвалитися.

* * *

Вадим Кашин кстати передача понравилась…..наше болотце иногда надо взбалтывать.

* * *

Ivanna Vadanjuk Та наче все показали…і всі чудово знають про мінуси і плюси міста…місто прекрасне, люди хороші..тільки керманичі і представники держбудов розчарували…уже якщо отримують діамантові нагороди і строять собі палаци..та хоть би відповідали тим критеріям…P.S…так думки вслух…

***

Magdalina Skomarovskaya Інвестори після сякого не прийдуть бо сплошний негатив.

* * *

Александра Сидей Шановні, словесні перепалки недоречні. Жодне місто — не є ідеальним. І кожне має «приховані скелети». Зараз їх оприлюднили по ТБ, але це має стати стимулом бажати кращого, не словами, а діями. Безперечно, наше рідне місто Хуст, найкраще для кожного з нас! І наше завдання — сприяти розвитку та культурі своєї особистості, в першу чергу, бо ми є складовою міста. А дана програма — це шоу ( зі своїми + і — ), в інших містах ще й не таке буде…

* * *

Олександр Товдер Ну, уже тим, хотяби, що люди взнали, що в в Украіні є таке місто, як Хуст!

* * *

Виктория Швардак Виключила передачу на тараканах в роддомі. Надіюся, відповідальних за такий » порядок » звільнять за відповідною статтею…

* * *

Кут Олександр ))) на Кащука можна стільки справ завести.

* * *

Слава Іванчо Но Кащей такий є при чом тут подсильний а кульки іще незнає за нього Фреймут і прості Хустяни.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду