Вхiд
Головна / Події

Місцеві бюджети краю збагатилися на 2 млрд гривень

2-11-2016, 20:11

Місцеві бюджети краю збагатилися на 2 млрд гривень


Протягом січня-жовтня 2016 року до місцевих бюджетів Закарпатської області платники податків сплатили понад 2 млрд 158 млн грн. Відтак сума перерахованих податків протягом десяти місяців поточного року на 761 млн грн більша, ніж за аналогічний період 2015-го.

Розуміючи важливість питання наповнення місцевого бюджету, у Головному управлінні ДФС Закарпаття з особливою відповідальністю ставляться до адміністрування податків та зборів. З такою ж відповідальністю та розумінням до сплати належних платежів, ставляться і мешканці краю.

Зокрема, як статистика свідчить, лідерами за ефективністю та стабільністю збагачення коштами місцевих бюджетів Закарпаття є три податки: податок на доходи фізичних осіб, якого з початку року надійшло понад 1,1 млрд грн; акцизний податок з реалізації підакцизних товарів – понад 401,8 млн грн та єдиний податок – більше 231,3 млн грн. Також слід згадати про податок на землю, сплачений в області, адже це ще 185,7 млн грн, спрямованих до місцевих бюджетів.

Слід зазначити, що у розрізі сплати податків та зборів до місцевих бюджетів, що контролюються органами ДФС краю, найбільше надходжень забезпечено Мукачівською ОДПІ – понад 458,6 млн грн; на другому місці Відділення у м.Ужгороді Ужгородської ОДПІ – більше 443,5 млн грн; третє місце – Ужгородська ОДПІ – понад 301,7 млн грн.

У головному фіскальному відомстві Закарпаття переконані, що стабільне та якісне наповнення місцевого бюджету це, насамперед, розвинена інфраструктура, відремонтовані дороги, виконання соціально-економічних програм, заробітна платня тим, хто лікує та вчить закарпатців, та багато інших корисних речей, без яких неможливе нормальне функціонування регіону.

ДФС у Закарпатській області


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду