Вхiд
Головна / Суспільство / Події

Закарпатський архімандрит відзначений чеською науковою медаллю

3-11-2016, 09:42

Закарпатський архімандрит відзначений чеською науковою медаллю


Днями відбулося перше в цьому навчальному році засідання Вченої ради Карлового університету в Празі. На зібрання наукової спільноти був запрошений представник Ужгородського університету, директор НДІ державно-конфесійного права та державно-церковних відносин, заступник декана юридичного факультету з міжнародних зв’язків, доцент Олександр Білаш (архімандрит Євфросин).

Вчена рада почалася зі вступного слова ректора Карлового університету в Празі, професора Томаша Зіми та привітань з початком нового навчального року.
Відтак Томаш Зіма представив членам Вченої ради ужгородського науковця й оголосив рішення Колегіуму ректора Карлового університету (протокол засідання від 1 вересня 2016 р.), що було схвалене одноголосно, про нагородження доцента Олександра Білаша срібною медаллю найдавнішого чеського вишу.
Після церемонії вручення та поздоровлень закарпатський науковець передав поважному товариству вітання від ректорату Ужгородського університету та подякував пану ректору, членам Вченої ради та присутнім членам Колегіуму ректора за надану честь і високу оцінку його наукової праці.
Закарпатський архімандрит відзначений чеською науковою медаллюЗакарпатський архімандрит відзначений чеською науковою медаллю

Доцент Олександр Білаш зауважив: сприймає цю медаль як нагороду, що її одержує Ужгородський університет, наголосив, що співпраця з усіма факультетами Карлового університету в Празі є одною з пріоритетних для УжНУ. Такі контакти можуть бути цікаві й продуктивні і є дуже важливими для розвитку української науки і освіти загалом.
Високої нагороди одного з найстаріших та найбільших європейських вишів – Карлового університету в Празі, заснованого ще 1348 року, – доцент Олександр Білаш був удостоєний «за багаторічні наукові дослідження у галузі церковної історії та права», інформує Медіацентр УжНУ.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду