Вхiд
Головна / Суспільство

На Закарпатті більше не буде МРЕВ?

3-11-2016, 13:00

На Закарпатті більше не буде МРЕВ?


До літа 2017 року в Україні будуть ліквідовані всі Міжрайонні реєстраційно-екзаменаційні відділи Державної інспекції безпеки дорожнього руху (МРЕВ), заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Ми продовжуємо реформування системи та заміни МРЕВ на сучасні сервісні центри. До літа наступного року МРЕВ будуть ліквідовані і замінені центрами нового зразка», — сказав він під час відкриття сервісного центру МВС у Дніпрі, пише Інтерфакс-Україна.

Нагадаємо, у вівторок, 1 листопада, в одному з торгових комплексів Дніпра відкрився спільний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ та Центру надання адміністративних послуг. 12 липня перший територіальний сервісний центр МВС, який має прийти на заміну МРЕВ, відкрили в Києві. Серед основних функцій і послуг сервісних центрів — видача водійських посвідчень, реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, видача і зберігання номерних знаків, а також оформлення дозволу на перевезення небезпечних вантажів. Крім цього, на базі сервісного центру можна буде здати іспит на водійське посвідчення та отримати довідку про несудимість.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду