Вхiд
Головна / Події

На Закарпатті прикордонники торгували межею України

3-11-2016, 13:27

На Закарпатті прикордонники торгували межею України


Військовослужбовців Мукачівського прикордонного загону, які за гроші вносили недостовірні відомості про перетин державного кордону іноземцями, викрила Служба безпеки України спільно з військовою прокуратурою.

Прикордонники мали доступ до бази даних контролю виїзду/в’їзду в Україну та за окрему плату надавали незаконні «послуги» іноземним громадянам, які не хотіли особисто перетинати державний кордон для продовження терміну легального перебування в нашій державі.

Зловмисники отримували паспорти від клієнтів однією з кур’єрських служб доставки з різних регіонів України та вносили до бази даних фіктивні відомості про нібито перетин іноземцями державного кордону.

Правоохоронці затримали хабарників на робочому місці після внесення недостовірних відомостей про виїзд та в’їзд в Україну громадянина однієї з країн Європи. Під час обшуків у затриманих оперативники СБУ вилучили іноземний паспорт та понад 11 000 гривень.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 та ч. 3 статті 368 Кримінального кодексу України. Одному з фігурантів уже оголошено про підозру. Досудове розслідування триває, зазначає СБУ.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду