Вхiд
Головна / Суспільство

В Углі на Тячівщині дороги обіцяють зробити взірцевими

3-11-2016, 14:41

В Углі на Тячівщині дороги обіцяють зробити взірцевими


На днях розпочато перший етап відновлення вулиці Шкільної, проведено укладання асфальтобетонного покриття на відрізку 780 метрів від середньої школи у напрямку села Мала Уголька, яке здійснила Мукачівська фірма.

Як повідомив углянський сільський голова Валерій Феєр, сільською радою виготовлено два проекти на цю дорогу, тож є сподівання, що при надходженні коштів роботи продовжаться. Та їх старт вже позитивно оцінений місцевими мешканцями, які сподіваються від влади на вирішення й інших вкрай важливих питань соціального розвитку села.

Питання облаштування доріг є бюлючим для Углі та навколишіх сіл. Особливо це стосується Малої Угольки, де навіть за сприятивих рядянських часів не було збудовано асфальтобетонного покриття. А саме в цьому селі розміщено ряд унікальних пам’яток природи та релігійних об’єктів, що мають найбільшу перспективу розвитку туризму та рекреації, і куди масово навідуються туристи та паломники. Зокрема, це Карпатський біосферний заповідник з буковими пралісами, печера “Дружба”, в якій знайдено останки первісної людини, а також Карстовий міст. Окрім того в Малій Угольці знаходяться мощі святого Іова Угольського та церква в присілку Кривець, інформує прес-служба Тячівської райдержадміністрації.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду