Вхiд
Головна / Події

Чим поліцейські лякали ужгородьських учнів (ФОТО)

3-11-2016, 19:00

Чим поліцейські лякали ужгородьських учнів (ФОТО)


Спеціаліст ювенальної поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області та духовий оркестр зустрілися з учнями ужгородської школи №12 для виховної бесіди

Спеціаліст ювенальної поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Андрій Курта розповів дітям про всі види відповідальності, які настають для дітей за їх правопорушення, пояснив, що за злочини малолітніх карають їх батьків. Учням було доволі не звично чути, що за такі дрібні шкільні хуліганства, як підставляння ніжки дитині, що біжить чи нецензурні висловлювання передбачено відповідальність відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Чим поліцейські лякали ужгородьських учнів (ФОТО)
Школярі з цікавістю слухали представників закону, задавали питання, що стосуються повноважень правоохоронців щодо неповнолітніх: «До якого часу я можу перебувати на вулиці без супроводу дорослого? Що зі мною буде, якщо мене затримають співробітники поліції? За що підлітків можуть поставити на облік в поліції?» На всі питання діти отримали чіткі і дохідливі відповіді правоохоронців. Поліцейські настійно рекомендували школярам дотримуватися законів, прав і свобод інших людей, виконувати свої обов'язки з навчання та дотримуватися правил поведінки.

Андрій Курта одразу провів виховну бесіду з шкільними хуліганами, та показав, що юнаки зовсім не усвідомлюють, і порушують не шкільні правила, але й законодавство. З дітьми також поспілкувалися про паління та вживання алкоголю та шкоду від таких дій.
Чим поліцейські лякали ужгородьських учнів (ФОТО)
Старший інспектор відділу управління превентивної діяльності ГУ НП в Закарпатській області Лідія Мацецка показала дітям фільм про правила дорожнього руху та розповіла учням як їм поводитися на дорозі під час канікул, які скоро наступлять.

Між виступами лекторів з кращими своїми творами виступив оркестр Головного управління Національної поліції в Закарпатській області.

Чим поліцейські лякали ужгородьських учнів (ФОТО)

Відділ комунікації поліції Закарпатської області


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду