Вхiд
Головна / Суспільство / Події

Півсотні фактів про керуючого Мукачівської православної єпархії

4-11-2016, 09:24

Півсотні фактів про керуючого Мукачівської православної єпархії


В переддень ювілею − 50-ти річчя від дня народження керуючого Мукачівською єпархією, архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора в ужгородському видавництві «ФОП Сабов А.М.» побачив світ невеликий кольоровий буклет під загальною назвою: «50 фактів про владику Феодора».obkladinka

У передмові до видання зазначено, що «проект свідомо підготовлений не у вигляді звіту чи аналізу певних подій, а скоріш як тезовий набір фактологічного матеріалу під грифом «ФАКТ». В кількох сторінках вміщено найцікавіше та унікальне з особистого життя та правління Мукачівською єпархією владики Феодора. Є також у виданні також рубрики «унікальне», «сучасність», «досягення», повідомляє Єпархіальний інформаційний відділ.

Ювілейне видання накладом 500 примірників та обсягом в 34 сторінки здійснено з ініціативи єпархіальних відділів: Інформаційного, Інноваційного, Молодіжного та Відділу у справах катехизації.

Дизайн та верстка видання: Олександр Фірцак. Упорядником видання став: протоієрей Олександр Монич. Чудовий фотоматеріал до видання надали: Віталій Муха та Іван Феннич.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду