Вхiд
Головна / Суспільство / Відео / Події

"Глюкнутий" депутат підняв "на вуха" всю країну! (ВІДЕО)

4-11-2016, 10:46

"Глюкнутий" депутат підняв "на вуха" всю країну! (ВІДЕО)


Ви вже здогадалися, що йдеться про викладене в інтернеті відео зі Добкіним-молодшим у якості головного героя.

Мало того, що медійникам вдалося відзняти, як нардеп Дмитро Добкін читає під час засідання ВР смс-повідомлення від співробітниці турфірми, в якій він замовив туристичний тур на 6 осіб на 14 днів вартістю 135 000 євро (близько 3,8 мільйонів гривень).

"Глюкнутий" депутат підняв "на вуха" всю країну! (ВІДЕО)


Отримавши підтвердження від агента, Дмитро Добкін залишив своє робоче місце в сесійній залі, зайшов за колону та ковтнув якусь таблетку, запивши її мінералкою. Невдовзі з молодим ще нардепом (41 рік!) почалося творитися щось дивне: очі в нього "розпливлися", він нервово постукував пальцями по пульту системи "Рада" та своєму телефону, крутив носом, тупав ногою, смикався, "посилав" невідомо кому дивні гримаси... Так би мовити, його щось "поперло" не по-дитячому!

Якщо експерти зробили висновок, що Дмитро Добкін перебував у стані явного наркотичного сп’яніння, то сам депутат свою поведінку пояснив "проблемами неврологічного характеру", категорично заперечивши вживання наркотиків чи алкоголю...ДОВІДКА

В оприлюдненій електронній декларації Дмитра Добкіна за 2015 рік зазначено, що він отримав в дар від батька Марка Добкіна 10 млн грн. Депутат з дружиною також володіє двома квартирами в Харкові. У подружжя п'ять авто.
Також Добкін має у власності 11 наручних годинників, карабін Гейм, його дружина Олена Добкіна - вісім наручних годинників, шубу з соболя, ювелірні вироби.
У нардепа у власності інвестиційні сертифікати пайового венчурного недиверсифікованого закритого інвестиційного фонду "Титул" на 19,6 млн грн.
Його дохід у 2015 році, згідно з декларацією, склав 66,4 тис. грн у вигляді зарплати за основним місцем роботи та 80,6 ТИС. грн коштів за виконання депутатських повноважень, 168 тис. грн склала компенсація вартості найму готельного номера. Він має 163 ТИС. грн і $ 20,4 тис. на рахунках в Приватбанку, а 10 млн Також грн і $ 500 тис. готівкових коштів.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду