Вхiд
Головна / Суспільство / Події

Мрії про "Закарпатську народну республіку" в Кремля таки є!

6-11-2016, 07:38

Мрії про "Закарпатську народну республіку" в Кремля таки є!


Про це на брифінгу в Одесі заявив голова Служби безпеки України Василь Грицак.

Головний СБУшник зокрема підтвердив існування листів, , які було здобуто хакерами при зломі пошти помічника президента Росії Владислава Суркова, котрі свідчать про дестабілізацію політичного життя в Закарпатті.

«Я можу підтвердити, що такі листи існують. Так званою «Кіберхунтою» було здобуто ці матеріали. Зараз ці матеріали досліджуються в СБУ», – сказав керівник відомства.

Він зазначив, що ці листи за багатьма пунктами майже збігаються з листами, які українськими спецслужбами було вилучено в процесі слідчих дій. Зокрема, при документуванні спроби дій щодо федералізації Закарпаття – створення псевдореспубліки в Закарпатській області.

«І відомості, які є в цих листах, і які було здобуто «Кіберхунтою», надзвичайно схожі. Тобто методи виконання всіх цих речей – на ті документи, які офіційно фігурують у матеріалах кримінального провадження», – сказав голова СБУ.

Нагадаємо, що група українських хакерів заявила, що зламала електронну пошту помічника президента РФ Владислава Суркова, і оприлюднила копії документів, в яких викладаються заходи щодо дестабілізації політичного життя в Україні, наслідком чого мають стати дострокові парламентські і президентські вибори.

http://zakarpatpost.net


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду