Вхiд
Головна / Суспільство

Аеропорт "Ужгород" неспроможний самостійно утримувати себе та розвивати інфраструктуру

6-11-2016, 12:08

Аеропорт "Ужгород" неспроможний самостійно утримувати себе та розвивати інфраструктуру


Лише фінансова і правова підтримка обласної влади дає можливість уникнути припинення діяльності єдиного в краї авіапідприємства.

Так, на першому пленарному засіданні 5-ї сесії обл­ради знову внесені зміни до Програми підвищення ефективності функціонування Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород» – бо його керівництво звернулося з відповідним проханням. Нині на летовищі йде реконструкція.

Йдеться про нову огорожу, капремонт будівель тощо. За рахунок коштів Держфонду регіонального розвитку за всіма проектами заплановано 9760 тис. грн, співфінансування з обласного бюджету становить 1095 тис. гривень. Для подання на конкурсний відбір інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР у 2017 році, змінами до програми передбачається реалізація проекту з капітального ремонту злітно-посадкової смуги аеродрому на загальну суму 13150 тис. грн.

У зв’язку з припиненням із 6 червня поточного року виконання регулярних рейсів із аеропорту «Ужгород», збільшено видатки на його фінансову підтримку, в тому числі для погашення заборгованості по зарплаті, за спожиті компослуги та енергоносії тощо. Додали коштів і на проведення навчання персоналу.

Необхідно зазначити, що загальний обсяг фінансування на 2016 рік, визначений у програмі, не змінився – просто проведено перерозподіл між заходами в межах визначених видатків, інформує прес-служба облради.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду