Вхiд
Головна / Суспільство

"Ужгород" поступається у Виноградові, а "Мукачево" виходить у фінал

6-11-2016, 17:06

У середу, 2 листопада, у Дийді та Виноградові відбулися півфінальні матчі-відповіді чемпіонату області з футболу серед ветеранів +40.

У Виноградові місцеві ветерани приймали ровесників із Ужгорода. Перший матч завершився безголевою нічиєю – 0:0. А в матчі-відповіді вирішальним став другий тайм, коли гравець команди-господаря Ярослав Бабіта двічі «розписався» у воротах ужгородців, натомість «Ужгород» відповів лише наприкінці гри голом престижу від Руслана Білошицького. Тож 2:1, і до фіналу виходять виноградівці.

В матчі команд ветеранів Берегівського району та «Мукачева» долю вирішив юркий нападник мукачівців Мирослав Бундаш, який ще досі виступає в чемпіонаті області як граючий тренер за ужгородський «Спартакус». Мирослав спочатку відкрив рахунок на 29-й хвилині гри, але на 50-й влучним пострілом відповів ветеран берегівців – чинний тренер ФК «Дийдо» Іштван Гіді. Крапку в матчі поставив все ж М. Бундаш, який на останній хвилині двобою реалізував пенальті, тож 2:1 – перемога «Мукачева». Перша зустріч цих команд завершилася також перемогою мукачівців із результатом 3:1.

У матчі за чемпіонство зійдуться ветерани Мукачева та Виноградівщини, а долю третього місця визначатиме пара «Ужгород» – Берегівський район.
За словам голови ветеранського комітету ФФЗ Василя Козика, час і місце проведення заключних матчів стануть відомі у понеділок, 7 листопада, після організаційної наради в Будинку футболу м. Мукачево.