Вхiд
Головна / Суспільство

Цієї суботи в Ужгороді з’явиться готель «під Енді Воргола»

22-11-2016, 10:00

Цієї суботи в Ужгороді з’явиться готель «під Енді Воргола»

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання на тему: «Ужгород - місто креативних туристичних об'єктів та емоційного туризму». Йшлося про відкриття року: Emirgand art hotel & restobar, скульптуру Енді Воргола та ряд інших цікавинок.

Про це повідомляє «Час Закарпаття».

Федір Шандор, професор, відомий туризмознавець зауважив, що на території Закарпаття з’являється дуже багато нових оригінальних речей: «Для туристів відкриваються нові пласти закарпатської історії і культури, адже територія області у різні часи належала 22 державам. У нас одна з найвідоміших в Європі шкіл живопису, а також місцевість, звідки походять одні з найвідоміших митців сучасності. Нещодавно в Ужгороді відкрили скульптуру Енді Воргола, яка складається із зварених 4 тис.деталей, а незабаром туристи зможуть оцінити новий концептуальних готель у стилі Енді. Цього тижня відкривається готель «Емігранд», збудований у стилі поп-арту».

Цього року готель пропонує яскраві емоції, приєднуючись до напряму подієвого туризму. Крім того, останній тиждень листопада – black friday у готелі. Відвідувачам пропонують значні знижки в обмін на відгуки. У грудні триватимуть вечірки у стилі поп-арт.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду