Вхiд
Головна / Суспільство

Мукачівський єпископ відслужив літургію до роковин голодомору

29-11-2016, 16:02


Мукачівський єпископ відслужив літургію до роковин голодомору

У день ушанування світлої пам'яті новомучеників УАПЦ та до 84-х роковин початку Голодомору-Геноциду української нації 1932 – 1933 рр. єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор відслужив божественну літургію.

Про це інформує прес-служба Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви.

Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя-Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви.

Владика Віктор з духовенством вознесли молитви до Господа Бога з проханням дарувати українському народу мир, національну і духовну єдність, благополуччя та утвердження єдиної Помісної Української Автокефальної Православної Церкви, а також перемогу Українського війська над московсько-путінськими окупантами і терористами. Особливі молитви до Господа Бога були піднесені також за збереження життя кожного українського воїна, добровольця і волонтера, які у наші дні боронять нашу святу українську землю від підступного московського ординця.

Під час заупокійної літії владика Віктор молився за спасіння душ новомучеників відродженої прабатьківської Української Автокефальної Православної Церкви, замордованих і розстріляних інородцями та ординською навалою московського безбожного комуністично-радянського режиму за віру Христову, Українську Церкву, Українську державу і українську націю в 20-х – 30-х рр. минулого століття та всіма полеглими українськими жертвами Голодомору-Геноциду (Українського Голокосту) в 1932 – 1933 рр. в Україні, спланованого і реалізованого тими ж інородцями та ординцями московського безбожного комуністично-радянського окупаційного режиму СРСР.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду