Вхiд
Головна / Суспільство

У Шаланках угорці допомогли відкрити дитячий садочок

18-12-2016, 12:30

У Шаланках угорці допомогли відкрити дитячий садочок

Заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Мікулін та голова Виноградівської районної державної адміністрації Михайло Русанюк побувли на відкритті додаткової групи дошкільного навчального закладу в селі Шаланки.

Про це повідомляє Виноградівська РДА.

На відкритті також були присутні представники з Угорщини а саме: голова парламенту Угорщини Кевер Ласло, мер Дебрецена Поп Ласло, керівник угорського Консульства в Берегові Ендре Саліпскі та багато інших поважних гостей.

«Дуже приємно, що наші угорські партнери позитивно впливають на розвиток району в напрямку до Європейського Союзу, і відкриття цього садочку є найкращим прикладом співпраці двох держав», - зазначив у своїй промові голова державної адміністрації Михайло Русанюк.

Заступник губернатора Віктор Мікулін нагородив грамотами Закарпатської обласної державної адміністрації за високий професіоналізм, значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток та розбудову інфраструктури села Шаланки: Шаланківського сільського голову Віктора Альохіна, директора ДП "Виноградівське лісове господарство" Василя Агія, а також підприємця і громадського діяча Гейзу Кейса.

В свою чергу Михайло Русанюк нагородив грамотами районної державної адміністрації за активну участь у розбудові інфраструктури с.Шаланки, вагомий вклад у Європейський напрямок розвитку населеного пункту та з нагоди урочистої передачі добудованої частини Шаланківського дошкільного навчального закладу: членів виконавчого комітету Шаланківської сільської ради Федора Коромана і Тіводора Поповича, а також завідувача Шаланківського дошкільного навчального закладу Жужанну Гал.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду