Увійти

В "Квітці полонини" буде власна картинна галерея

В "Квітці полонини" буде власна картинна галерея
У санаторії «Квітка полонини» планують створити власну картинну галерею. Першопрохідцем у цьому починанні стала відома закарпатська художниця Олена Кондратюк.

Її перебування в санаторії - це «перша ластівка» в реалізації ідеї щодо створення в оздоровниці картинної галереї. Днями з відомою закарпатською художницею зустрілися пацієнти цієї оздоровниці.

Олена Кондратюк є випускницею Львівського державного інституту прикладного та декоративного мистецтва, тривалий час працювала художником-декоратором Ужгородського драматичного театру. З 1984-го року й донині веде активну виставкову та професійно-творчу діяльність. Твори художниці, окрім України, добре знають шанувальники образотворчого мистецтва в Словаччині та Угорщині, де її полотна найчастіше виставляються на огляд поціновувачів.
В "Квітці полонини" буде власна картинна галерея

У санаторії Олена Кондратюк дописала натюрморт з півоніями для санаторного вернісажу, передала його керівнику лікувально-оздоровчого комплексу «Квітка полонини-Сузір’я» Павлові Ганинцю і сердечно подякувала за гостинність.

Між творчими заняттями художниця відвідує і лікувальні процедури, ходить на прогулянки до санаторного парку, який, як зізнається, вразив її розмаїттям та доглянутістю, милується краєвидами Солочина та Голубиного, багато читає - благо, в санаторії є відмінна бібліотека зі старою доброю класикою і новинками світової та української літератури. Зацікавив гостю і краєзнавчо-енографічний музей, що діє у «Сузір'ї» завдяки дружньому співробітництву оздоровниці з відомою на Закарпатті та за межами нашого краю творчою родиною Молнарів у Голубиному.

Немає сумнівів у тому, що в найближчому майбутньому співпраця оздоровчо-лікувального закладу з митцями набуде нового розвитку. В санаторії розуміють, що сучасний відпочивальник потребує не тільки ефективного лікування, смачної кухні та розваг, а й духовної поживи.

Ірина Мадрига

Схожі новини

Залишити коментар