Вхiд
Головна / Політика

Іштван Цап відповів на запитання журналістів під прокуратурою

27-01-2017, 14:30

Іштван Цап відповів на запитання журналістів під прокуратурою

Заступник мера Ужгорода Іштван Цап, який став фігурантом скандалу зі звинуваченням його у хабарництві, сьогодні, 27 січня, біля обласної прокуратури в Ужгороді прокоментував недавні обшуки в міській раді.

«Ми системно воюємо з бюджетниками, багато хто не може пробачити нам наші спроби впровадження е-квитка, ми єдине місто в Україні, який компенсацію перевізникам виплачує без участі чиновників - тільки на підставі GPS-моніторингу фірми, яка знаходиться в Житомирі. Чиновники до цього процесу абсолютно не причетні. Багатьом не подобається. Ну і ряд багатьох інших питань, на кожен з яких, як мінімум, можна очікувати, що тобі спалять машину », - сказав в коментарі журналістам Іштван Цап.

«Є конфлікт з депутатським корпусом, який намагався періодично мене знімати за позицію щодо земельних питань, за генеральним планом 2015 року, та й у деяких інших аспектах», - сказав Іштван Цап.

Також він сказав, що в Ужгороді за минулий рік землю виділяли тільки учасникам АТО: «За рік жодної вільної ділянки комерційного призначення виділено не було. Це рішення ми прийняли на початку нашої каденції. У той час як люди, вибачте, ще не дуже розуміли в світі, проголосували за це рішення, а поті всі побігли пити кров, тому що «як так, ніж ми будемо займатися». Виходячи з того, що ми чули і бачили, є підстави вважати, що тут якась певна тенденційність відбувається », - зазначив Іштван Цап.

За словами І. Цапа, інформація про справу з хабарництвом його шокувала, але для нього це не було занадто несподівано: «Тому що перші спроби проводити обшук у мене в кабінеті були ще в травні.

Також він зазначив, що нікуди не тікав і не має угорського паспорта: «Ніхто ні від кого не ховається, хотілося б, щоб ці процеси відбувалися відкрито, прозоро, публічно. Прошу сприяти публічному розгляд справи, тому що є люди, є сили, які хотіли б кулуарно дещо повирішувати », - зазначив Іштван Цап.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду