Вхiд
Суспільство / Відео / Волошина ТБ

Поліція впроваджує нестандарт, співпрацюючи з громадами міст Ужгород і Мукачево

1-02-2017, 12:51


    «Громада та поліція: спільні зусилля заради безпеки». Така назва проекту, основна мета якого — добитися кращого захисту наших краян, закарпатців.
    Ми поступово звикаємо ставитися до поліції як до певного сервісного центру — служби, що надає послуги. Але слід розуміти й інше: поліція не зможе вирішити усіх проблем без нашої з вами співучасті. Тобто ми теж повинні допомагати їй у створенні безпечних умов для життя.
    Як контактувати поліції і громадянам, як підвищити рівень взаємної довіри і, нарешті, рівень їхньої безпеки? На ці запитання звучали відповіді на круглому столі, який організувала організація «Закарпатський громадський центр».
    За спільним столом зібралися активісти і правоохоронці на чолі з головним поліцейським області Юрієм Марценишиним.
    Поліцейський може стояти на всіх головних дорогах у місті, але п’яний водій може так і не потрапити до рук правоохоронців. А ще гірше — скоїти аварію, вбити людину. І все це — за мовчазної згоди оточуючих: бо на їхніх очах яких захмелілий водій сідав за кермо, а вони байдуже спостерігали за цим.
    Ось чому так важлива взаємна довіра і співпраця між громадянами і поліцейськими, наголосив Юрій Марценишин.
    Але не лише це, а й пособництво суддів грає на руку порушникам. Вони часто зводять нанівець зусилля поліцейських, які виявляють п’яних за кермом.
    Згадувалися і скандальні затримання ужгородського судді Ротмістренка, який двічі виходив виходив сухим із води.
    На жаль, і працівники судів, і медики дуже часто виявляються пособниками п’яних водіїв за кермом. Через їхнє пособництво протоколи, оформлені поліцейськими на порушників, закриваються до суду або в процесі судового розгляду. Правопорушники залишаються непокараними.
    Насамкінець начальник управління поліції повідомив, що й надалі контакти з громадськими активістами будуть серед пріоритетів у діяльності його служби. Кава або чай з головним поліцейським — новація, введена в практику спілкування з громадянами зовсім недавно.
    Круглий стіл намітив план дій, дав змогу обмінятися контактами усім його учасникам. Визначилося й коло активістів, які в подальшому будуть співпрацювати з поліцією. А лідер громадської організації Володимир Феськов запевнив, що така зустріч – не остання.

Поліція впроваджує нестандарт, співпрацюючи з громадами міст Ужгород і Мукачево


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду