Вхiд
Головна / Суспільство

На «чорну ходу» в Ужгороді закликають приходити у всьому чорному і в балаклавах

18-02-2017, 09:18

На «чорну ходу» в Ужгороді закликають приходити у всьому чорному і в балаклавах
18 березня члени ультранаціоналістичної організації «Карпатська Січ» збираються знову влаштувати на вулицях Ужгорода ходу з факелами. Такий самий захід торік продемонстрував войовничий характер, провокаційні дії "січовиків".

«Чорна хода», як назвали свою акцію організатори, проводитиметься під гаслом «Марш слави героїв Карпатської України». Захід проходитиме без псевдопатріотів, без партій, без популізму, а як чорна колона проти лібералізму, стверджують у керівництві організації.
До «Маршу слави Героїв Карпатської України» у керівництві «Карпатській Січі» закликають приєднуватися «всіх небайдужих». «Ставай у чорній колоні і приходь віддати шану тим, чия героїчна кров тече в твоїх жилах. Дрес-код — лише чорний одяг, піротехніка, балаклави або темні окуляри», - наголошують вони в своєму повідомленні.

Вочевидь, ультранаціоналісти не відмовляються від обраної раніше тактики залякування і тримання в напруженні всіх, хто не з ними. Достатньо згадати, що торік під час такої ж акції звучали погрози на адресу угорців, русинів, росіян. Реакцією Угорщини на ці погрози стало звернення до керівників України з проханням дати належну оцінку цій поведінці українських наці, стурбованість за безпеку закарпатських угорців.
Російська сторона теж неодноразово використовувала кадри з «чорної ходи» в Ужгороді у власних пропагандистських цілях. Мовляв, в Україні «бандерівська влада» нічого не робить проти «розгулу націоналізму», населення живе в страху, а національні меншини бояться за своє майбутнє.

Очевидно, українська влада не взяла до уваги застереження угорської сторони, і готова допустити повторення минулорічної «чорної ходи». Можна спрогнозувати, що цього разу наслідки будуть схожими.
Такі дії «Карпатської Січі» можна оцінити як намагання внести напруження в спокійне у міжнаціональному відношенні життя Закарпаття. А ще — привернення до себе уваги як на «рятівників нації».

Про те, як від націоналістичної злоби захищають закарпатців правоохоронці, можна судити з їхньої реакції на нещодавну ганебну акцію в Ужгороді, коли було облито фарбою пам'ятник жертвам Голокосту біля обласної філармонії. Склалося враження, що цю справу спустили на гальмах, належної оцінки дії зловмисників у правоохоронних органах не отримали.

У соціальних мережах уже зараз жваво обговорюється майбутня «чорна хода». «Немає того, хто б відправив вас замість факельної ходи на обробку безкрайніх земельних просторів України. Ідіть по її закінченні в бік Мукачева від Барвінкоша і побачите, скільки землі заросло бур'янами, орати нікому, простіше ходити на тупі непотрібні ходи. Шиза !!!!», — читаємо серед коментарів. У багатьох із них наголошується на тому, що учасниками ходи є прибульці з Галичини. Мовляв, саме для того, щоб приховати своє походження, їм і потрібні балаклави.


коментарі

Мікі

18 лютого 2017 10:08
Нічого срашного якщо один день мадярони і русня посидить по норах!!!

Іван

18 лютого 2017 10:25
"У багатьох із них наголошується на тому, що учасниками ходи є прибульці з Галичини. Мовляв, саме для того, щоб приховати своє походження, їм і потрібні балаклави" - так пишете ніби галичани то якісь негри чи азіати, що без балаклави зразу їх впізнати

Мадяр

18 лютого 2017 19:07
Дуже хочеться вірити, що ті, кого це стосується, зафільмують і з"ясують походження тих азіатів-негритосів

Молодий

Сьогодні, 09:59
Обличчя фашизму ніякі маски не прикриють
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду