Вхiд
Суспільство

САЛОН «АРТ-ПРО»: ДІТВОРА ВІДКРИВАЄ СВОЇ… ПОРТАЛИ

10-03-2017, 09:58

Маються на увазі в першу чергу портали глибинні — душевні. В жорстокому світі доброї душі спостерігається зараз обмаль, але в підростаючого покоління вона, на щастя, незнищенна. Це цілком показала виставка в салоні «АРТ-ПРО» на проспекті Свободи обласного центру, де керівником Володимир Ньорба. Перед виставкою «Відкриваємо свої портали», що є першим етапом із задуманих чотирьох, виставлялися старші митці — Василь Скакандій і Йосип Бабинець. І от, як гамірливі пташата, прилинули сюди учасники студії образотворчого мистецтва третьої школи, де директором ініціативна Світлана Фесенко. Це ж її заслуга, що попри всі негаразди, вона підтримує студію юних митців, що діє під егідою творчого об’єднання «Малий Лувер» знаної мисткині Емми Левадської.

Голова Закарпатської обласної організації Спілки художників України Борис Кузьма сказав, що «приємно йому бути у вишуканому товаристві відомих митців». Але відтак нагадав присутнім, що першим удачам дуже радіти не слід, бо в майбутньому художня доля кожного буде складатися на три відсотки з таланту, а на 97 — із повсякденної напруженої праці. Затим побажав усім стати відомими художниками чи у Нью-Йорку, чи на інших велелюдних перехрестях цього величезного світу.

Емма Левадська пораділа удачам своїх вихованців Мишка Семака, Єлизавети Неживої, Каріни Щербак, Ані Крижевської, Лади Ковальчук, Емми Шершун та інших і розповіла про всі чотири етапи задуманого значущого проекту «Відкриваємо свої портали». В них включаться й інші юні та молоді митці з студії образотворчого мистецтва при школі №3 — Антон Коцур, Майя Бернада, Анфіса Галімурка, Настя Каменца, Олександра Бернада, Габріела Данко, Оля Ньорба, Дмитро Фаркаш. Багатообіцяюча графіка останнього, продемонстрована роботами «Карпати», «Місто-привид».

Виступили, подякували за організацію В.Ньорбі та виховання талантів Е.Левадській від батьків Леся Пеліна та Наталія Галімурка. Діти отримали невеликі нагороди за перші митецькі удачі з фестивалю Станковича в Сваляві та інших заходів. Дехто дістав навіть медалі.

Був солодкий стіл, бутерброди, узвар, а головне — щире спілкування старшого і молодшого поколінь. Таких прекрасних заходів хотілось би бачити в Ужгороді побільше.

Василь ЗУБАЧ


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду