Вхiд
Головна / Політика

Борто про ініціативу Порошенка щодо позбавлення громадянства: "Я проти! Такі проекти підтримувати не буду"

13-03-2017, 20:14

Борто про ініціативу Порошенка щодо позбавлення громадянства: "Я проти! Такі проекти підтримувати не буду"

Питання позбавляння громадянства мають вирішуватися парламентом, а не особисто президентом.

Про це заявив Йосип Борто, перший заступник голови Облради Закарпаття, депутат "КМКС" Партії угорців України", коментуючи внесення президентом України Петром Порошенком законпроект про позбавлення чиновників українського громадянства, які добровільно набули громадянство іншої держави.

"Такі питання повинні прийматися парламентом, а не особисто президентом. Він не має права вирішувати таке важливе питання. Я особисто маю один паспорт, зате знаю багатьох людей, які мають кілька. Це що, ми їх повинні позбавити громадянства України? Особисто я проти. І такі проекти підтримувати не буду", - заявив Борто.

Нагадаємо, на розгляд Верховної Ради запропонований законопроект про позбавлення українського громадянства тих чиновників, які добровільно набули громадянство іншої держави. 13 березня Порошенком у Раду був поданий і визначений як невідкладний законопроект, який стосується вирішення питань з подвійним громадянством.


коментарі

Верховинець

13 березня 2017 20:40
Просто маразм якийсь! Мова йде про внесення законопроекту і саме виключно розгляд його ВРУ, іншого не дано. А цей товариш просто пищить не вникнувши у суть. А скажіть, думка Борто буде визначальною при прийнятті рішення ВРУ? Не думаю! Хай над цим дійсно подумають законотворці з відповідними інституціями! В кінці кінців живуть за наш рахунок!!!

гал

13 березня 2017 23:47
Копняком його-і хай йде в Угорщину.Там йому місце

людина

14 березня 2017 07:21
Це піз.ец! Мало то шо довели людей до жебрацтва та ще хочуть заборонити свободу пересуваня!!!Зробив нам Порох жити по-новому!
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду