Вхiд
Головна / Події

Праворадикали пройдуть Ужгородом проти лібералізму

15-03-2017, 17:00

Праворадикали пройдуть Ужгородом проти лібералізму

Організація "Карпатська Січ" анонсувала проведення "Маршу слави героїв Карпатської України" в суботу 18 березня. Про це повідомляється на сторінці організації ВКонтакті.

"Воїни" Карпатської Січі "боролися за Вільну, Незалежну, Єдину Україну. Їх подвиги не забуті - вони горять в наших серцях і ведуть нас до нових перемог в ім'я нації.

Праворадикали пройдуть Ужгородом проти лібералізму

18 березня, 17:30 м. Ужгород (д. "Просвіта", вул. Підгірна, 57, хімфак) бійці Карпатської Січі пройдуть вулицями Ужгорода на славу полеглих предків. Без псевдопатріотів, без партій, без популізму - чорна колона проти лібералізму! Закликаємо всіх націоналістів і небайдужих приєднатися! Ставай до чорної колони і приходь віддати шану тим, чия героїчна кров тече в твоїх жилах. (Тільки чорний одяг, піротехніка, балаклави / темні окуляри - вітаються) ", - йдеться в повідомленні.

"Наш марш вкотре покаже, що вулиці Ужгорода належать правим, а ворогам варто добре подумати перед тим, як намагатися перетворювати наш край у« все терпиму »мультикультурну і ліберальну звалище або пропагувати сепаратистські ідеї", - йдеться на сторінці організації.

Варто відзначити, що огранізація "Карпатська Січ" славиться своїми ультраправими поглядами, а також гомофобною політикою. Так, 8 березня їх представники зірвали жіночий марш в Ужгороді.

У Міжнародний жіночий день група жінок влаштувала на площі Театральній невеликий пікет з плакатами, що виражають протест проти насильства в сім'ях та в підтримку відповідної Стамбульської конвенції.

Однак раптово на жінок налетіли молодчики, які переважно ховали обличчя під темними окулярами і капюшонами. Вони зірвали і вихопили з рук плакати і знищили їх з криками. Нікого з нападників не затримали, однак активістки подали в поліцію заяву і мають намір домагатися справедливості.

Звіт про розгін жінок з'явився на сторінці ВКонтакті групи. "Бійцями Карпатської Січі була зірвана спроба провести феміністичний мітинг в центрі Ужгорода, організаторамі якого повинні бути такі дегенеративні руху, як Equality lab і Queer Home Uzhhorod, які є спорідненими рухами з організацією" Інсайт, яка є ініціатором гей-парадів, пропаганди збочень, захисту педофілів, пропаганди психічних розладів і антитрадиційна цінностей ", - йдеться в повідомленні організації.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду