Вхiд
Головна / Суспільство

Рівіс зізнався, що облрада хотіла блокувати ОРДЛО ще 2 роки тому

16-03-2017, 17:03

Рівіс зізнався, що облрада хотіла блокувати ОРДЛО ще 2 роки тому
Сьогодні на позачерговому пленарному засіданні шостої сесії Закарпатської обласної ради VII скликання присутні 37 обласних обранців одноголосно прийняли звернення до Президента України Петра Порошенка, голови Верховної Ради України Андрія Парубія та прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо необхідності захисту національних інтересів у ситуації, яка склалася на сході України.
Після завершення сесії кореспондент Voloshyna.org.ua попросив голову обласної ради Михайла Рівіса відповісти на кілька запитань.

— Михайле Михайловичу, чому сьогодні, а не вчора чи позавчора відбулася сесія?

— Позачергова сесія обласної ради мною була скликана одразу, як лише постало це питання, оскільки я проводив консультації з керівниками фракцій. Рішення було прийняте раніше, але через святкування 78-ї річниці Карпатської України на Красному Полі пленарне засідання перенесли на сьогоднішній день.

— Рішення про припинення торгівлі з окупованими територіями, а також із РФ було прийняте Радою національної безпеки і оборони депутатами було прийняте напередодні. Виходить, депутати стукали у вже відчинені двері?

— Ми раді, що це питання РНБО було порушено і прийняте відповідне рішення. МИ його піднімали ще два роки тому, можете підняти стенограму сесійного засідання. Тоді до нас не прислхалися. Тепер звернення депутатів, що прийняте на сесії, де-факто підтримує вчорашнє рішення РНБО, і у цьому немає якогось негативу. Депутати також проголосували проти силових розгонів мирних демонстрацій населення, а також щоб тимчасова слідча комісія Верховної Ради розглянула правомірність дії посадових осіб під час блокади на Донбасі.

— Як це рішення відіб’ється на інвестиціях РФ у Закарпатську область?

— А Ви бачите російські інвестиції на території Закарпаття? Наскільки мені відомо, існують незначні інвестиції у лісопереробну галузь, але, гадаю, від цього економіка області страждати не буде.

— Як у Закарпатті складатимуться відносини з дочкою російського «Сбербанку»?

— Я за те, щоб не постраждали інтереси і вклади нашого населення в «Сбербанку», щоб ми своїми діями не спричинили ситуацію, за якої вони втратять ці кошти. Потрібно, насамперед, думати про своїх людей.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду