Вхiд
Головна / Події

Депутат від "Єдиного центру" пропонує перейменувати Закарпаття у Підкарпатську Русь

29-03-2017, 11:00

Депутат від "Єдиного центру" пропонує перейменувати Закарпаття у Підкарпатську Русь

Голова постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій Мукачівської міської ради Роберт Іванчо (фракція ЄЦ) пропонує перейменувати Закарпатську область у Підкарпатську Русь.

Про це депутат пише в спільноті "Мукачево" так (стилістика і орфографія збережені):

"Хто дав нашому краю назву – Закарпаття ?
В наслідок визволення нашого краю радянськими військами в жовтні 1944 ( Закарпатська Україна ) та приєднання нашої території до України в складі СРСР з назвою Закарпаття, 22 січня 1946 року.

До цього часу назва була Підкарпатська Русь!
Радянські керівники назвали наш край Закарпаттям, бо для них ми за Карпатами.
Вважаю, що ми весь час були в сладі Європи, а вони були за Карпатами!
І історична назва нашого краю Підкарпатська Русь!!!
Можливо потрібно змінити назву в зв’язку з тим, що в державі Україна прийнятий закон про декомунізацію, а назву – Закарпаття, придумали радянські комуністи".

Сміливість депутата Мукачівської міськради Роберта Іванча викликана очевидно тим, що посаду першого заступника начальника УСБУ в Закарпатській області займає Володимир Гелетей, тесть Мукачівського міського голови Андрія Балоги, який є надійним дахом для представників “Єдиногого Центру”, - пише Іванчо.


коментарі

Андрей

29 березня 2017 11:44
Да,Роберт! Пора восстанавливать историческую справедливость.Для нашего края чужды и коммунистическая и львовская идеологии.

Владимир

30 березня 2017 09:57
Здуріти можн. І як, цікаво, на людське життя вплине зміна назви? А ніяк, тому шановне панство займіться чимось корисним і не позорьтесь
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду