Вхiд
Головна / Суспільство

Ярослав Дуленко: акварель моєї душі

29-05-2017, 13:01

Ярослав Дуленко: акварель моєї душі
З успіхом і повагою до цілеспрямованої діяльності цього митця пройшла у салоні «АРТ-ПРО» на проспекті Свободи в Ужгороді камерна виставка аквареліста Ярослава Дуленка. Що не картина тут — сплеск одкровення, радості, спонтанного сприйняття цього буття, вагомого в кожному своєму відтінку. Недарма ж Ярослав ще й фотохудожник. Бо ж кожною миттю дорожить, хоче її вловить, як чарівник сонячного зайчика в свій сачок для метеликів. Керівник салону Володимир Ньорба щиро порадів при відкритті, що спільно з крайовим представництвом Національної спілки художників України зміг дати зацікавленому світу строкатий образ творчих змагань Я.Дуленка.

На відкритті голова живописної секції цієї духовної інституції Василь Вовчок обізвав Ярослава молодим, бо, за його мотивацією, «до п’ятдесяти років ми всі молоді, а Дуленко до набутих літ ще й багато на цей час зробив. Бо ж верховинці завше методично працюють і добиваються успіху».

Тож, напевно, вдається молодому митцю знаходити випадковості, яких не зможуть повторити інші. В цьому й сила справжнього художника, а не марнотратника фарб.

Народний художник Василь Скакандій підкріпив своїми словами цю думку: «Виставка вдалася. В акварелі наразі небагато працює. Такої уваги й поваги до неї останнім часом, як у Дуленка, не було. Тому це якоюсь мірою спонукало, щоб і в Спілці художників в кінці жовтня провести велику виставку акварелістів., починаючи від Манайла, Коцки, Береца і Микити. Тому що хочеться, аби люди сприймали мистецтво акварелі як високе і неповторне».

Я.Дуленко, звісно ж, не буде спинятися на досягнутому. Адже на цей час належно поцінований, має своїх фанатів у Харкові, Києві, Одесі.

Василь ЗУБАЧ


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду