Вхiд
Головна / Суспільство

Чотирилапі друзі людей почуватимуться в більшій безпеці завдяки "Барбосу" і міській програмі

15-06-2017, 16:32

Чотирилапі друзі людей почуватимуться в більшій безпеці завдяки "Барбосу" і міській програмі
Сьогодні, 14 червня, об 11.00 в малому залі Ужгородської міської ради відбудеться підписання Меморандуму між Виконавчим комітетом Ужгородської міської ради (міський голова Богдан Андріїв) і ТОВ «Чотири лапи Україна» (директор Лісчишина О.О.) щодо співпраці у вирішенні проблем безпритульних тварин у м. Ужгород.

Мова піде про надання безкоштовної допомоги виконавчому комітету Ужгородської міської ради та мешканцям міста Ужгород у регулюванні чисельності безпритульних тварин гуманними методами. ТОВ «Чотири лапи Україна» та Ужгородська міська рада докладатимуть зусиль щодо розробки та реалізації Програми захисту безпритульних тварин.

Із 29 травня до 22 червня 2017 року організація «Чотири Лапи Україна» проводить безкоштовну стерилізацію, ідентифікацію та реєстрацію безпритульних тварин у місті Ужгороді, використовуючи мобільну клініку, а також проводитиме освітні програми щодо гуманного поводження з безпритульними собаками та кішками.

Після підписання Меморандуму проходитиме просвітницька акція на площі Театральній про напрямки діяльності організацій «Чотири лапи Україна» та Ужгородської зоозахисної організації «Барбос» . Разом з тим буде проведено збір коштів на утримання та лікування безпритульних тварин міста, які утримуються у притулку, яким опікується ГО "Барбос"

Довідково. ТОВ «Чотири лапи Україна» діє на всій території України з метою регулювання чисельності безпритульних тварин на підставі статуту та при підтримці міжнародного благодійного фонду «VIER PFOTEN International»


коментарі

анатолій

14 червня 2017 17:58
і запрошуються всі чотири лапі существа на просвітлення.......
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду