Вхiд
Головна / Суспільство

Берегівські театрали їдуть на Очаків. Квитки уже придбано...

15-06-2017, 19:20

Берегівські театрали їдуть на Очаків. Квитки уже придбано...
Найближчими днями Народний театр ім. Я. Бандурович (режисер Ольга та Олександр Матеї) від’їжджає на Миколаївщину. Берегівчан запросили на традиційний 23-й фестиваль театрального мистецтва “Від Гіпаніса до Борисфена”.

За словами Ольги Матей, цьогорічна традиційна участь берегівських театралів у фестивалі, що відбудеться в м. Очаків на Миколаївщині, виявилася доволі проблематичною. Справа не стільки в дорогому проїзді, але і в тому, що деякі виконавці ролей у сучасній комедії “І були кози ситі та сіно ціле, допоки...” не зможуть взяти участь у цьому вельми відповідальному південному турне. Якщо точніше, то кілька членів трупи не поїдуть через проблеми зі здоров’ям. Тож довелося у авральному порядку шукати заміну аматорам-театралам. І це – за кілька тижнів перед від’їздом в причорноморський Очаків. Треба було все читати, перевчати, заново проводити репетиції тощо. Серед новачків – Маргарета Ткач, Андріана Вешелені, Оксана Залізняк. Відрадно, що бажання опанувати ролі перемогло. Одну з провідних ролей виконуватиме моя дочка Олеся, яка щойно з червоним дипломом закінчила Національну музичну академію імені П. І. Чайковського.

Слід сказати, що фестиваль-конкурс проходитиме під девізом “Родинне перевесло”. Це спонукало берегівських режисерів Матеїв створити таку п’єсу, яка б відповідала цим критеріям – любові до рідної землі, краю, своєї родини тощо.Отож у драмі показано життя кількох родин під одним дахом. Але усе завершується випробуванням на кшталт того, що багатий родич з Канади пан Орест, який допомагав сімей¬ству із-за кордону грошима, вирішив перевірити близьких на міцність... Зрештою не будемо переказувати зміст усієї вистави, адже матимемо змогу подивитися цей творчий доробок земляків на берегів¬ській сцені.
Берегівські театрали їдуть на Очаків. Квитки уже придбано...
Наразі зауважимо, що це є 11-та авторська п’єса театрального подружжя. Як відомо, два роки тому за авторський твір “Лев у пастці” режисери Ольга і Олександр Матеї отримали почесне фестивальне “срібло”. На цей раз, слід сподіватися, вони виступлять не гірше. На півдні наші театрали перебуватимуть сім днів. Отож, крім сцени, матимуть можливість не тільки побачити Чорне море, але й покупатися у теплій воді. Фінансує поїздку частково міська рада та самі учасники театру.

Михайло ПАПІШ


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду