Вхiд
Головна / Політика

Депутат Золтан Ленд'єл: «Президент з мільйонних прибутків не сплачує податків, цього не має бути!»

28-06-2017, 15:00

Депутат Золтан Ленд'єл: «Президент з мільйонних прибутків не сплачує податків, цього не має бути!»

Про те, як ставиться до імовірного прийняття закону про імпічмент депутат Закарпатської обласної ради, член фракції партії «Єдиний центр» Золтан Ленд'єл, він відповів у коментарі редакції сайту.

- Закон про імпічмент – це одна з обов'язкова умов демократії. Якщо його немає, то це – прямий шлях до узурпації влади, - сказав Золтан Ленд'єл. - Згадаймо, що відбувалося під час «офшорного» скандалу, коли виявилося, що Порошенко ховає гроші від оподаткування в Панамі. В будь-якій іншій країні, де діє закон про імпічмент, глава держави наступного ж дня був би відправлений у відставку. А у нас пошуміли-покричали кілька днів – і затихли. Як було, так усе й залишилося.

Представник «єдиного центру» у облраді наголосив на недопустимості такого становища. «Цього не повинно бути. Чому я з своєї невеликої зарплати маю годувати освіту, медицину, армію? Президент з його мільйонних прибутків не сплачує податків, його гроші оминають держказну, а я - повинен. Як депутат і як людина я цього не розумію, і не сприймаю. Мені такий президент не потрібен».


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду