Вхiд
Головна / Політика

Віктор Русин: «Закон про імпічмент – головний біль Верховної Ради, а обласні депутати до цього не мають відношення»

28-06-2017, 16:00

Віктор Русин: «Закон про імпічмент – головний біль Верховної Ради, а обласні депутати до цього не мають відношення»

На прохання Voloshyna.org.ua прокоментувати необхідність прийняття закону про імпічмент відповів депутат Закарпатської обласної ради, представник партії «Опозиційний блок» у раді Віктор РУСИН.

- У будь-якій європейській країні повинен діяти закон про імпічмент. В Україні з цим законом запізнилися на понад 20 років, і те, що його досі немає – великий мінус для розвитку держави. Якби претендент на президентське крісло знав, що за неправомірні дії проти нього будь-якої хвилини може бути застосований відповідний закон – міг би й відмовитися від участі в виборній кампанії. Знав би, що його чекає сувора відповідальність за свої дії перед народом – добре подумав би, - сказав Русин.

Депутат облради від «Опоблоку» наголосив, що закон про імпічмент «повинен бути чітко виписаним, зрозумілим і не містити положень, які б ускладнювали його застосування».

На запитання, чи повинні депутати Закарпатської облради підтримати ініціативу колег із Київщини, які минулого тижня звернулися до ВРУ з вимогою прийняти закон про імпічмент, Віктор Русин відповів: «Я не бачу жодної необхідності приймати таке звернення. У кожного рівня представницької влади є свої повноваження; до повноважень Верховної Ради належить прийняття законів, у тому числі й про імпічмент. Підштовхувати народних депутатів немає необхідності: їхній конституційний обов'язок - формувати законодавче поле, і депутати відповідальні за це перед своїми виборцями. Є більшість у Верховній Раді – вона, насамперед, і несе повноту відповідальності. Те, що обласні київські депутати прийняли звернення до ВРУ, схоже на політичну гру, і воно не має під собою правової основи. Хай народні депутати виконують свій обов'язок, це їхній головний біль, а обласні депутати до цього не мають відношення».


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду