Вхiд
Головна / Події

У Львові згорів прихисток ромів із Мукачева та Берегова, яких пропонували "депортувати" з міста через їхні безчинства

24-07-2017, 14:30

У Львові згорів прихисток ромів із Мукачева та Берегова, яких пропонували "депортувати" з міста через їхні безчинства

У ніч з 21 на 22 липня на вулиці Конюшинній у Львові згорів ромський табір.

Про це повідомила прес-служба Національної поліції Львова.

Там уточнили, що самі цигани до поліції, медиків та пожежників не зверталися. Місце пожежі виявили під час патрулювання самі правоохоронці.

«Інформація про пожежу від мешканців поселення, зведеного з наметів та тимчасових конструкцій за територією одного із торгівельних центрів на вул. Конюшинній у Львові, до рятувальників та поліції не надходила. Правоохоронці виявили задимлення та вогонь під час патрулювання даного району», – повідомили у поліції.

«На момент прибуття працівників поліції, на місці поселення не було жодного мешканця, горіли залишки тимчасових конструкцій. До медичних закладів Львова звернень постраждалих під час пожежі на вул. Конюшинній на даний час не надходило», – додали у прес-службі Нацполіції.

За інформацією правоохоронців, на території цього поселення проживало близько 60, з яких близько 20 дітей, які приїхали на літо з Закарпаття та останнім часом серйозно дошкуляли містянам та туристам нахабною поведінкою та краджіками.

«До нас ніхто не звертався про потребу залучення фахівців на вул. Конюшинну і відповідно наших працівників там не було», – повідомив головний фахівець сектору зв’язків зі ЗМІ ДСНС Львівщини Ігор Курус.

Як стало відомо, через пожежу більшість циган були змушені повернутись додому нічними потягами. Останніми днями суперечки про поведінку ромів у центрі Львова і шляхи вирішення цієї проблеми спалахнули з новою силою, заклики про депортацію циганів за межі міста звучали навіть з уст депутатів міськради.

Правоохоронцям вдалось з’ясувати, звідки так масово до Львова переїхали цигани.

"Всі вони переважно із закарпатською пропискою – з Мукачева, Берегова. Якось нам зізнались, що їх вижили з Києва громадські активісти. Напевно у столиці була схожа ситуація, однак громадськість їх звідти виштовхала. От вони і опинились у Львові", – розповів керівник оперативно-пошукового відділу управління карного розшуку ГУ НП у Львівській області Юрій Дідух.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду