Вхiд
Головна / Суспільство

Нові керівники райради Хустщини після їхнього скандального обрання заявили: все в нормі

31-07-2017, 20:59

Нові керівники райради Хустщини після їхнього скандального обрання заявили: все в нормі
Новообраний голова Хустської районної ради разом зі своїм заступником та головою РДА сьогодні зустрілися із представниками ЗМІ.

Однією з тем обговорення стала законність обрання нового голови ради. З цього приводу учасники заявили: у сесійній залі закон ніхто не порушував, адже депутати мали право та усі підстави переобрати голову райради, що в принципі і зробили. Цілком ймовірно, що Олександр Пацкан разом зі своїм заступником, яких депутати позбавили повноважень, звернуться до суду, аби скасувати рішення останньої сесії. До слова, до поліції та СБУ попередній очільник ради вже звертався.

Учасники спростували повідомлення ряду інтернет-видань про, начебто, захоплення ради невідомими особами. "Воно неправдиве", - сказав голова ради Юрій Іванчо. Ці слова підтвердили й інші присутні керівники району.

Голова і його заступник Михайло Калинич поділилися з журналістами головною новиною: рада нарешті знайшла спільну мову з районною державною адміністрацією. Вважають, що відтепер суперечностей між радою і райдержадміністрацією не буде. Кажуть, що розроблено певну стратегію співпраці двох гілок влади, і є узгоджені плани. Крім того, визначено пріоритетні напрямки у роботі депутатів з держчиновниками.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду