Вхiд
Головна / Події

Середня номінальна зарплата на Закарпатті у червні, порівняно з травнем, збільшилась на 10,2% – до 6803 грн

24-08-2017, 12:30

Середня номінальна зарплата на Закарпатті у червні, порівняно з травнем, збільшилась на 10,2% – до 6803 грн

А це на 46,3% більше, ніж у червні 2016р. та в 2,1 раза – рівня мінімальної заробітної плати (3200 грн).

Про це повідомили у Головному управлінні статистики в Закарпатській області.

Нарахування за одну відпрацьовану годину в цьому місяці становили 53,22 грн, що на 17,3% більше, ніж у травні 2017р.

Продовжує утримуватися високий рівень диференціації розмірів заробітної плати за видами економічної діяльності. Найбільшою була заробітна плата працівників підприємств складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту, організацій фінансової та страхової діяльності, підприємств з виробництва меблів, іншої продукції, ремонту і монтажу машин і устатковання, електричного устатковання, лісового господарства та лісозаготівель, з виробництва автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, установ державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування, підприємств з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції, транспорту, з виробництва автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, іншої продукції. Перевищення заробітної плати відносно середнього рівня по економіці області у зазначених видах діяльності становило 13,1–49,3%, а на підприємствах з виробництва комп’ютерів, електронної та оптичної продукції – у 1,8 раза.

Водночас заробітна плата працівників підприємств поштової та кур’єрської діяльності, тимчасового розміщування й організації харчування, з виробництва харчових продуктів, по наданню інших видів послуг, з виробництва іншої неметалевої мінеральної продукції, в організаціях, що займаються операціями з нерухомим майном, підприємств з водопостачання; каналізації, поводження з відходами, у сфері творчості, мистецтва та розваг, підприємств з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності, сільського господарства, у закладах охорони здоров’я та надання соціальної допомоги, у сфері професійної, наукової та технічної діяльності, а також в оптовій та роздрібній торгівлі; ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів не перевищувала 79% від середнього рівня по економіці області.

У червні 2017р. табельний фонд робочого часу залишився на рівні травня і становив 159 годин. Кожен працівник відпрацював у червні 128 годин, що на 6,0% менше, ніж у травні 2017р. та на 0,8% більше ніж у червні 2016р.

Реальна заробітна плата, яка враховує зміни споживчих цін у червні 2017р. порівняно із травнем 2017р. становила 108,2%, відносно червня 2016р. – 127,4%.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду