Вхiд
Головна / Події

На Закарпатті поліція за тиждень до Дня Незалежності перейшла на посилений варіант несення служби

19-08-2017, 15:30

На Закарпатті поліція за тиждень до Дня Незалежності перейшла на посилений варіант несення служби

Співробітники поліції Закарпаття перейшли на посилений варіант несення служби у зв’язку з відзначенням в Україні найголовнішого державного свята – Дня Незалежності України. В Ужгороді на площі Народній інструктаж особового складу провів особисто начальник поліції області Роман Стефанишин.

Сьогодні, 19 серпня, на виконання розпорядження Голови Національної поліції України Сергія Князєва поліція Закарпаття, як і решта правоохоронців країни, перейшла на посилений варіант несення служби. З даного моменту і до особливої вказівки співробітники Головного управління Національної поліції в Закарпатській області та Нацгвардія посилять роботу працівників поліції відділів та відділень і патрульних.

Інструктаж першої зміни, яка заступила на посилений варіант несення служби, провів особисто начальник ГУНП в Закарпатській області Роман Стефанишин. Керівник довів до особового складу ті вимоги, які перед ним ставляться, та наголосив на важливості завдань, що стоять перед правоохоронцями.

Після інструктажу працівники поліції приступили до роботи. Правоохоронці заступатимуть у дві зміни впродовж доби, кожна з яких надалі отримуватиме розпорядження в Головному управлінні. Такі патрулювання та інструктажі відбуваються у всіх відділах та відділеннях Закарпаття, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду