Вхiд
Головна / Фото / Події

Історія з "алкогольним" працівником Закарпатської Феміди триває! (ФОТО)

28-10-2016, 15:37

Історія з "алкогольним" працівником Закарпатської Феміди триває!

Сьогодні у Перечині міськрайонний суд повернув ужгородському судді-п'яниці Ротмістренко М.В. його адміністративний позов до Інспектора роти №8 батальйону Управління патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві рядового поліції Василечко О.В. про визнання протиправною та скасування постанови від 17 серпня 2016 року про керування ним автомобілем в стані алкогольного сп'яніння.

Суддя Перечинського районного суду М.Шешеня залишив позовну заяву без розгляду ужгородського судді, оскільки ні він, ні його представник В.Марина в судове засідання повторно не з'явились. Адвокат судді був належно повідомлений, однак жодних клопотань про поважність причин неприбуття не надіслав. М.Ротмістренко, який власне і подав цей абсурдний позов щодо оскарження дії поліцейських, прикриваючись суддівською недоторканістю та намагаючись в такий цинічний спосіб "відбілити" задокументований факт нетверезого керування, вчерговий раз не з'явився.
Історія з "алкогольним" працівником Закарпатської Феміди триває!
Як стало відомо із сьогоднішнього засідання в Мукачівському міськрайонному суді, яке проходило практично паралельно, до суду надішли відомості, що адреса проживання порушника-суддя Ротмістренко, невірно зазначена в протоколі про вчинене ним адміністративне порушення. Відтак, виходить, що ужгородський суддя надав неправдиву інформацію працівника Патрульної поліції Ужгорода та Мукачева, напевно з метою уникнення відповідальності за скоєне. В зв'язку з чим справу перенесено на 8 листопада о 11:00 із викликом вже по новій адресі, зазначеній сільською радою, повідомляє правозахисник Віталій Грегор.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду