Вхiд
Головна / Суспільство

Михайло Рівіс воліє не коментувати "освітній" закон до оприлюднення його тексту, акцентуючи на майбутньому Зверненні до Президента України

19-09-2017, 09:44

Михайло Рівіс воліє не коментувати "освітній" закон до оприлюднення його тексту, акцентуючи на майбутньому Зверненні до Президента України
Про те, що схвалений нещодавно Верховною Радою Закон про освіту не влаштовує закарпатців, вчергове підтвердив голова обласної ради Михайло Рівіс. Зокрема, він наголосив, що саме через невдоволеність окремими положеннями документа планувалося скликати позачергову сесію. Втім, потім вирішили перенести розгляд на пізніше, запланувавши розглянути його на черговій, плановій сесії, яка має відбутися 21 вересня.

На "гуманітарній" комісії обласної ради напрацьовано пропозиції з проханням накласти на Закон про освіту президентське вето. Принаймні, розгляд цього питання вже внесено в порядок денний сесії депутатів Закарпатської облради. Голосуватиметься відповідне Звернення до Президента України.

Голова облради просить не "гнати коней" і зачекати розгляду цього питання в сесійному залі.

- На сьогодні, наголошую, у публічному доступі немає кінцевого варіанту тексту Закону «Про освіту». Тому прийнято рішення доопрацювати звернення від депутатського корпусу облради до Президента України та Верховної Ради. 21 вересня відбудеться 8-ма сесія, тож плануємо обговорити це питання як одне з ключових, - сказав Михайло Рівіс.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду