Вхiд
Головна / Політика

Свободівська "Карпатська Січ" закликала націоналістів консолідуватися задля захисту українського Закарпаття

19-09-2017, 18:05

Свободівська "Карпатська Січ" закликала націоналістів консолідуватися задля захисту українського Закарпаття

Командування «Карпатської Січі» закликає націоналістів консолідуватися задля захисту українського Закарпаття. У зв’язку з посиленням провокаційної антидержавної роботи проросійських, проугорських та інших сепаратистських сил в краї, зростає загроза дестабілізації ситуації, йдеться у заяві.

Про це пише "Закарпаття онлайн".

На думку авторів звернення, антиукраїнські сили використовують війну з Москвою на Сході на власну користь, розраховуючи на послаблення Української держави. Метою діяльності цих сил у перспективі є повторення сценарію, що був розіграний у Криму і призвів до втрати Україною етнічних територій.

"На жаль, ми змушені констатувати, що робота правоохоронних органів у напрямку протидії сепаратизму на Закарпатті є недостатньою, аби забезпечити в подальшому територіальну цілісність держави в цьому краї. Чи не єдиною на сьогодні надією на недоторканність державних кордонів на західному напрямку та ефективну протидію деструктивній роботі з боку іноземних спецслужб є націоналістичний рух. Тому ми звертаємось до всіх українських націоналістичних сил, що діють на Закарпатті, із закликом поглибити консолідаційні процеси, що почалися в націоналістичному середовищі. Ніхто не готовий так самовіддано захищати українську землю, як ми – націоналісти. Тому саме націоналісти повинні показати всім ворогам України (явним чи прихованим), що лише українець може бути повноправним господарем на українській землі, невід’ємною частиною якої є Закарпаття", - йдеться у заяві.

"Аби продемонструвати суспільству єдність націоналістичного руху та свої наміри щодо захисту українського Закарпаття, командування ОДЧ «Карпатська Січ» закликає всі проукраїнські політичні партії, громадські організації та рухи ветеранів АТО до проведення спільного маршу української сили і духу".


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду