Вхiд
Головна / Політика

Гриневич зустрінеться з міністром людських ресурсів Угорщини для обговорення закону про освіту, але в жовтні

25-09-2017, 14:21

Гриневич зустрінеться з міністром людських ресурсів Угорщини для обговорення закону про освіту, але в жовтні

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич проведе зустріч з главою Міністерства людських ресурсів Угорщини Золтаном Балогом не в понеділок, а в жовтні, для обговорення, зокрема, закону "Про освіту", повідомили в прес-службі відомства.

"Міністерство освіти і науки України отримало копію листа з пропозицією про зустріч міністра освіти і науки України Лілії Гриневич і міністра людських ресурсів Угорщини Золтана Балога в п'ятницю, 22 вересня 2017 року, о 19:30 на мейл міжнародного відділу Міносвіти. Таким чином, фактично копія листи була отримана сьогодні, 25 вересня 2017 року", - повідомили агентству в Міносвіти.

У прес-службі зазначили, що оскільки міністр не планувала поїздку на Закарпаття та в понеділок, 25 вересня фізично перебуває в Києві, "на жаль, вона не зможе зустрітися з паном Золтаном Балогом.

"Уже передбачена зустріч Лілії Гриневич з міністром людських ресурсів Угорщини в жовтні за попередніми домовленостями між сторонами", - повідомили в Міносвіти.

Чи ця зустріч відбудеться в Берегові, в Угорському інституті ім Ференца Ракоці ІІ, як про це просив угорський високопосадовець, не повідомляється.

Сторони планують обговорити і закон "Про освіту", прийнятий Верховною Радою України 5 вересня.

Раніше З.Балог просив про особисту зустріч з Л. Гриневич 25 вересня, під час його візиту на Закарпаття для обговорення закону "Про освіту".

Як повідомлялося, Верховна Рада ухвалила закон про освіту, який починає реформу освіти в Україні. Закон, зокрема, визначає, що мовою освітнього процесу в навчальних закладах є державна мова, але, відповідно до освітньої програми, можуть викладатися одна або кілька дисциплін двома і більше мовами - державною, англійською мовою, на інших офіційних мовах Європейського Союзу.

Особам, які належать до національних меншин, гарантується право на навчання рідною мовою поряд з українською мовою в окремих класах (групах) комунальних закладів дошкільної та початкової освіти.

19 вересня голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав прийнятий раніше парламентом закон "Про освіту" та передав на підпис президенту України.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду