Вхiд
Головна / Відео / Політика

Тема подвійного громадянства існує для популістів і активістів, які не розбираються, але спекулюють на ній - Москаль

26-10-2017, 19:17

Тема подвійного громадянства існує  для популістів і активістів, які не розбираються, але спекулюють на ній - Москаль
25 жовтня голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль дав інтерв"ю телеканалу "Прямий". Серед тем, які були зачеплені під час прямого ефіру з участю керівника виконавчої влади Закарпаття, було і подвійне громадянство.

З цього приводу Геннадій Москаль висловився цілком конкретно: «Законодавець, тобто Верховна Рада, мав би прописати чіткий механізм дій у випадку набуття іншого громадянства, однак нічого не зробив». Далі - повне висловлювання голови ОДА.

– Закон «Про громадянство України» гласить: «В Україні існує єдине громадянство», однак як діяти у випадку набуття подвійного громадянства, наше законодавство нічого не говорить. Законодавець, тобто Верховна Рада, мав би прописати чіткий механізм дій, однак нічого не зробив. Тому й виходить ситуація, що де-факто громадяни України отримують паралельно громадянство інших країн (і мова не тільки про угорське, а й багато інших), а що з цим робити в юридичній площині, ніхто не знає. Доходить до абсурдних пропозицій – хтось із нардепів намагався внести законопроект про позбавлення волі за подвійне громадянство. І що в таких випадках робити з десятками тисяч заробітчан, котрі одружилися в країнах Євросоюзу й отримали поряд із українським їхнє громадянство – вивозити в Україну й саджати у в’язниці? Це абсолютна дурниця, але популісти й активісти, які не розбираються в міграційному законодавстві, спекулюють на цій темі…"

Повністю інтерв’ю телеканалу «Прямий» - за посиланням


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду