Вхiд
Головна / Події

Балога зробив гучну заяву стосовно нардепа Ланя

13-11-2017, 12:44

Балога зробив гучну заяву стосовно нардепа Ланя

Вчора, близько 17:00, на парковці торгового центру "Аркадія", що на Дніпровській набережній у Києві, співробітники поліції звернули увагу на підозрілих осіб, які сиділи в авто "Фольксваген Пассат". Як з’ясувалося згодом, в авто із закарпатськими номерами, у якій знайшли вибухівку, були мукачівці.

На цю подію відреагував нардеп Віктор Балога: "За моєю інформацією, затримані в Києві з вибухівкою дійсно є жителями Мукачева. Один – Євген Гончаренко, іншого, як мені сказали, називають "Марчі". Обоє учасники бандугруповання народного депутата Михайла Ланя та його помічника – Артура Пашкуляка", – зазначив депутат.

"Не знаю, хто змусив цих молодих, одурманених хлопців возити в багажнику пластид, але, думаю, сидіти вони будуть недовго. Бо Михайло Ланьо є членом групи "Відродження" у Верховній Раді, яка забезпечує владі голоси за важливі рішення. Губернатор Москаль так само в Закарпатській обласній раді користується послугами "Відродження", яке повністю контролює Ланьо. Так що у хлопців з правоохоронних органів буде не проста задача – зробити вибір між законом та інтересами влади", – підсумував Віктор Балога.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду